Sarbinowo

Noclegi Sarbinowo, urlop nad morzem

Na Wybrzeżu Słowińskim położona nad Morzem Bałtyckim, niewielka miejscowość wypoczynkowa. Kto by pomyślał, że z takim impetem wedrze się na rynek turystyczny i tak mocno zaznaczy na nim swoje istnienie.

Już teraz, z sezonu na sezon odbiera gości gminom takim jak Mielno czy Darłowo i to nie bez powodu.

Ogromny nacisk jaki położono na infrastrukturę przyjazną rodzinie, nie przeszedł bez echa. Sarbinowo jest jedną z najchętniej wybieranych miejscowości nadmorskich przez rodziny planujące urlop z dziećmi. Piękna odnowiona promenada i krystalicznie czysta plaża kuszą wszystkich zmęczonych ściskiem i brakiem miejsc do parkowania. Twoje tanie noclegi Sarbinowo, urlop nad morzem jeszcze nigdy nie był tak przystępny.

Sarbinowo to doskonałe miejsce na odpoczynek. Zapraszamy do Domków Rybka!

FAQ

Odpowiadamy na Wasze pytania

Najczęściej zadawane pytania:

Ile osób może mieszkać w jednym domku?

Ilość osób jest uzależniona od dostępnych łóżek w pokojach. Domki mieszczą od 3-6 osób w komfortowych warunkach bez ciasnoty.

Jak wcześnie powinniśmy rezerwować miejsca?

Mimo iż sezon zaczyna się już w maju, wcześniejsze rezerwacje to standard. Nasi stali klienci odzywają się już na pół roku przed planowanym urlopem. Wtedy jest też największy wybór miejsc.

Czy na terenie noclegu jest stołówka?

Nie. Jednak nawet najbardziej wybredne gusty zostaną zaspokojone przez bogatą ofertę restauracji w naszej miejscowości. Najbliższa znajduje się 350m od naszej posesji.

Od której godziny można się meldować?

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 14:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu

Jak wyposażona jest kuchnia? Czy da się przygotować tam własne posiłki?

Wszystkie kuchnie są wyposażone w komplet naczyń i akcesoriów niezbędnych do gotowania. W naszych domkach gotujemy na kuchenkach gazowych, dokładny opis znajdą państwo na podstronie oferta w sekcji kuchnia

Czy można przyjechać ze zwierzętami?

Niestety nie. Jednak polecamy skorzystanie z usług popularnych ostatnio hoteli dla naszych pupili. Najbliższy taki ośrodek jest w Koszalinie 30km od Sarbinowa. Ceny są przystępne, a odległość nie duża.

Jeśli nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie, prześlijcie je formularzem:

Adres email (wymagane)

Twoje pytanie